Loading...

NASZE UNIWERSUM

NIEZAPOMNIANE IMPREZY W STYLU PSTRYKNIĘTYCH

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu niesamowitych wspomnień. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, dostarczając pełen wachlarz atrakcji: od profesjonalnych fotobudek, przez barmanów serwujących smaczne koktajle, aż po oprawę przyjęcia w ciężki dym i inne dodatkowe atrakcje. Dzięki nam Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe!

ILE TO KOSZTUJE?

SPRAWDŹ NAS

background
Loading...

A co to ozancza?

Jesteśmy zespołem, który zapewni Twoim gościom niezapomniane atrakcje! Świadczyliśmy swoje usługi na wszelkich imprezach okolicznościowych w całej Polsce. Jesteśmy gwarantem dobrego smaku przy barze, gwarantem jakości zdjęć oraz video przy fotobudkach oraz kreatorami najlepszych dodatków na Twoją imprezę! Lubimy to co robimy i świetnie byłoby się z tym z Wami podzielić, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy!

features

Zrobione zdjęcia

+

features

Zorganizowane imprezy

+

features

Zadowoleni klienci

+

features

Zrobione koktajle

+

features

Lata w branży

lata

POZNAJ ZALETY WSPÓŁPRACY

Dlaczego to na nas powinieneś postawić
złotą kartę?

01

Doświadczenie

W ciągu 5 ostatnich lat zrealizowaliśmy ponad 700 wydarzeń z naszymi atrakcjami. Nasze usługi świadczyliśmy w każdym województwie w Polsce. Współpracowaliśmy z klientami indywidualnymi jak i z klientami korporacyjnymi. Pozwól sobie wykorzystać nasze doświadczenie!

02

Profesjonalny zespół

Stworzyliśmy zespół z profesjonalnych barmanów, z bogatym doświadczeniem w gastronomii, pracujących w najlepszych Warszawskich coctail barach. Nasi animatorzy od innych atrakcji są przeszkoleni, doradzą w trakcie uroczystości co i jak najlepiej wykonać, przypilnują, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku!

03

Profesjonalny sprzęt

Za naszą jakość usług odpowiadaj profesjonalny zespół, ale nie można zapominać o wykorzystywanym sprzęcie, który jest z górnej półki! Zawsze stawiamy na jakość naszych usług, dlatego aby temu sprostać wszystkie nasze wykorzystywane urządzenia są najlepszej rynkowej jakości.

04

Personalizacja

Oferujemy personalizowane wydruki zdjęć z fotobudek, gadżety zgodne z tematem imprezy, tematyczny wygląd bar oraz ubiór barmanów - dostosujemy się do każdego rodzaju imprezy!

05

Mobilność

Jeździmy po całej Polsce, jesteśmy mobilni dlatego jeśli nawet dzieli nas duża odległość zapytaj o termin a na pewno otrzymasz od nas ofertę usług!

NA OSI CZASU

ILE IMPREZ ZREALIZOWALIŚMY?

2019

20

2020

80

2021

180

2022

275

2023

310

PRZYSZŁOŚĆ

+∞

STATYSTYKI NA ROK 2023

Loading...

OPINIE KLIENTÓW

CO O NAS MÓWIĄ ?

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie poznanie doświadczeń innych przed podjęciem decyzji. Dlatego poniżej prezentujemy opinie naszych klientów, które świadczą o jakości naszej pracy i zadowoleniu z oferowanych przez nas usług.

ZOBACZ WIĘCEJ

Google maps
5.0/5.0
klase
5.0/5.0
facebook
5.0/5.0
OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIEOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE